Producenci
Szuflada potrójna

Szuflada potrójna

Organizacja biura jest wyjątkowo istotnym aspektem, ponieważ zagubienie jakiegokolwiek dokumentu może wiązać się z naprawdę poważnymi konsekwencjami. Na szczęście w naszym sklepie internetowym oferujemy szereg produktów ułatwiających organizację biura. Wśród nich znajduje się szuflada potrójna, która doskonale sprawdzi się do przechowywania dokumentów w wersji papierowej.

 

Estetyka i funkcjonalność

 

Oferowana przez nas szuflada potrójna występuje w rozmiarze 250x343x185 mm. Dzięki temu możliwe jest swobodne przechowywanie dokumentów w formacie A4 i nieco większych.

szuflada potrójna ncpack, akcesoria do biuraTrzy wygodne szuflady umożliwiają łatwą oraz przejrzystą segregację rachunków, faktur lub innych dokumentów. Każda szuflada może być z powodzeniem zarezerwowana na inny typ dokumentacji.

W ten sposób bardzo łatwo jest utrzymywać porządek, o ile oczywiście będziemy się pilnować, by poszczególne dokumenty zawsze odkładać na wyznaczone wcześniej miejsce.

 

Znajdź w sklepie!

 

Wszystkie szuflady potrójne są zamknięte, dzięki czemu przechowywana dokumentacja jest chroniona przed kurzem i zanieczyszczeniem.

Oprócz pełnej funkcjonalności, a także wygodnego wysuwania i wsuwania szuflad, pudełko wyróżnia się również wysokimi walorami estetycznymi. Przede wszystkim szuflada potrójna wykonana jest ze sztywnego i stabilnego kartonu odpornego na zagniecenia, oraz wszelkie czynniki mechaniczne.

Należy wspomnieć, że szuflady występują one w bogatej kolorystyce do wyboru: w kolorze białym, czerwonym, żółtym, szarym, jasnobrązowym, czarnym oraz granatowym.

Dlatego można z powodzeniem dopasować szufladę do kolorystyki panującej w biurze.

 

Szuflada potrójna do każdego biura i pracowni


Szuflada poczwórna zamkniętaSzuflada potrójna świetnie sprawdzi się we wszystkich biurach oraz pracowniach. Zarówno w tych, w których prowadzona jest księgowość, w biurach projektowych, jak i również w pracowniach artystycznych.

Właściwie każdy, kto prowadzi własną działalność gospodarczą, musi posiadać idealne miejsce na segregację, a także przechowywanie firmowych dokumentów. W ten sposób na pewno firma będzie działała bez zarzutu.

W asortymencie sklepu mamy też szuflady poczwórne i pojedyncze.

 

Zobacz ofertę!


Szuflada pojedyncza zamknięta

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl