Jak zapakować skarpetki? Kreatywne pomysły

Skarpetki są prezentem, który doczekał się wielu żartów. Obecnie skarpetki mogą mieć bardzo indywidualne wzory, dlatego powoli stają się akcesorium garderoby, które może wyróżniać Cię z tłumu i są bardziej pożądanym podarunkiem. Kreatywny sposób na to jak zapakować skarpetki też jest czymś poszukiwanym. 

Ogólnie jedynym ograniczeniem w pomyśle jest Twoja kreatywność. Nawet najbardziej uproszczone formy opakowań mogą być interesującą koncepcją na opakowanie skarpetek. Gdy osoba, którą chcesz obdarować, interesuje się muzyką lub informatyką, pudełko na płyty CD w różnych kolorach to ciekawa propozycja na opakowanie.

Równie kreatywne jest wykorzystanie pudełka na dokumenty lub szuflady pojedynczej zamkniętej wykonanej z kartonu. Dodatkowo, warto wsadzić do środka również drobne słodycze lub kartkę z życzeniami.

Jak zapakować skarpetki w kształcie babeczki lub tortilli?

Gdy nie masz pod ręką pudełek, które możesz ciekawie przystroić, dobrym pomysłem są tradycyjne torby na prezenty. Tam znajdziesz przyczepiony niewielki bilecik, na którym zapiszesz kilka słów do osoby, dla której opracowujesz prezent. Jednak zwykłe wsadzenie skarpetek do środka, szczególnie gdy są to modele w jaskrawych wzorach i kolorach popsuje cały efekt. W ten sposób niemal na pierwszy rzut oka widać, co chcesz wręczyć. Dlatego warto postarać się o zrobienie ze skarpetki czegoś na kształt babeczki. Wystarczy skarpetki zwinąć, włożyć w papierek do podawania babeczek  i położyć na wierzchu imitację wiśni lub innego owocu. Dla podkreślenia tajemniczości polecamy owinąć wszystko celofanem lub papierem do pieczenia.

Jeśli wiesz, że osoba, której planujesz wręczyć prezent lubi jeść tortille, spróbuj wybrać się do najbliższej restauracji i poprosić o jedno pudełko na taki przysmak, gdzie włożysz skarpetki. W ten sposób prawdopodobnie za darmo zrobisz sporą niespodziankę. 

Jak zapakować skarpetki stosując zasadę matrioszki?

Skarpetki są niewielkim prezentem, przy którym może być sporo zabawy. Matrioszka jest rosyjską zabawką. W drewnianej figurce wydrążona jest przestrzeń na kolejną mniejszą figurkę. Tak otwierając kolejne “poziomy Matrioszki” odkrywasz tą najmniejszą z nich. Według podobnej koncepcji zapakuj skarpetki. Użyj wielkiego pudełka, wypełnij je mniejszym pudełkiem, w którym będzie następne pudełko. Dalej jeszcze mniejsze, aż na końcu skarpetki. Gwarantujemy, że ciekawość z otwierania każdego pudełka tylko wzrośnie. Jeśli na końcu umieścisz skarpetki z motywem ulubionego superbohatera, to prawdopodobnie sprawisz wszystkim zgromadzonym wokoło prezentu sporo uśmiechu.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl