Jak zapakować prezent na 18 urodziny?

Osiemnaste urodziny to wyjątkowy przełom w życiu młodego człowieka. Zyskuje się status osoby dorosłej, co praktycznie uprawnia do decydowania o sobie samym. Na wyjątkowe urodziny nie wystarczy wyjątkowy prezent, przyda się także ciekawe opakowanie. Jak zapakować prezent na 18 urodziny, żeby wyglądał niebanalnie?

Dorosłość na wesoło

Dla młodego człowieka wejście w dorosłość to odpowiedzialność, której jeszcze nie do końca pojmuje. Osiemnaste urodziny są więc bardziej okazją do niezobowiązującej zabawy w gronie zaprzyjaźnionych osób. Goście albo składają się na jeden, większy prezent, albo każdy z nich przynosi coś osobnego. Dominują zabawne gadżety lub przedmioty, podkreślające pełnoletność solenizanta. Nie tylko prezent powinien się podobać, warto postawić także na ciekawe opakowanie. Osoby, które mają zdolności manualne, mogą się pokusić o oryginalne opakowanie z kolorowego papieru lub materiału. Pomysły podpowiada wyobraźnia lub ulubiona kolorystyka solenizanta.

Jak zapakować prezent na 18 urodziny - tekstylia

Wiele młodych osób wręcza jako prezent koszulki z zabawnym nadrukiem. To prezent modny, oryginalny a do tego dostępny finansowo. Tekstylia zwykle gniotą się w torebkach na prezenty, dlatego warto zadbać o to, aby dotarły na imprezę urodzinową w dobrym stanie. Jak zapakować prezent na 18 urodziny, jeśli jest wykonany z materiału? Idealne do transportu i przechowywania ubrań są pudełka. W sklepie NC Pack można je nabyć w najróżniejszych rozmiarach i ciekawych kolorach. Dla osób z większą fantazją godne uwagi są pudełka zdobne ze wzorem. Solidnie wykonane nadają się nawet do wieloletniego przechowywania prezentów lub bibelotów.

Odrobina kreatywności, czyli opakowanie DIY

Nie tylko tekturowe pudełka to świetny pomysł na prezent. Niewielki gadżet można wręczyć także w inny sposób. Przydaje się nieco grubsza koperta lub kawałek bloku technicznego. Poskładany i sklejony będzie opakowaniem o fantazyjnym kształcie. Jeśli obawiamy się o uszkodzenie upominku, do środka można włożyć jakiś wypełniacz, na przykład folię bąbelkową. Jak zapakować prezent na 18 urodziny, jeśli jest to butelka dozwolonego już alkoholu? Dla bezpieczeństwa jej zawartości można sięgnąć po wspomniane pudełko, które jest świetnym stabilizatorem dla szkła. Przydaje się także ozdobna wstążka na szyjce butelki.

Prezenty urodzinowe dla młodych osób to najczęściej gadżety lub coś, co można na siebie nałożyć. Przy ważnych datach, jak 18 urodziny można zlecić wykonanie okolicznościowego napisu, na przykład w formie graweru.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl