Jak zapakować okrągły prezent? Jest to bardzo proste!

Okrągły prezent trudno zapakować? To mit, który można łatwo obalić. Kształt jest Twoim sprzymierzeńcem. Dzięki niemu stworzysz wyjątkowe opakowanie zapadające w pamięć. Użyj swojej wyobraźni lub skorzystaj z naszych inspiracji. Pierwszy pomysł na zapakowanie kulistego przedmiotu polega na ukryciu jego kształtu. Czasami do ostatniej chwili pragniesz utrzymać w tajemnicy, co jest drobiazgiem podarowanym przez Ciebie od serca. Dlatego dobrze jest zastosować pewnego rodzaju kamuflaż. Wybierz duże kwadratowe lub prostokątne pudełko i umieść w nim okrągły prezent. Jeśli jest to piłka do momentu otwarcia upominku, nie ujawni swojego kształtu. Warto również do środka nasypać ścinków papieru, albo innych zakrywających obrys fragmentów souveniru elementów. Wtedy wzbudzisz dodatkową ciekawość i wzmocnisz efekt zaskoczenia.

Jak zapakować okrągły prezent? Postaw na klasykę

Wykorzystanie klasycznych motywów do zabezpieczenia podarunku daje Ci wiele możliwości. Jak zapakować okrągły prezent przy pomocy zwykłego szarego papieru? Wystarczy owinąć drobiazg we wspominany papier. Ważne, żeby sposób pakowania był estetyczny. Poziom skomplikowania ma mniejsze znaczenie. Kluczowe jest, aby osoba, która otrzymuje prezent, zobaczyła i doceniła, że włożyłeś w opakowanie swój czas, a także energię. Pamiętaj, najważniejsza jest intencja. O to chodzi w prezentach!

Jak zapakować okrągły prezent? Czas na innowacyjne pomysły!

Co powiesz na wykorzystanie poszewki na poduszkę? Szalika, albo fragmentu foli aluminiowej? Również z takich rzeczy możesz wykonać estetyczne i niekonwencjonalne opakowania na prezenty. Wszystko zależy od tego, co chcesz zapakować. Jak bardzo delikatny jest to przedmiot oraz jak duża jest średnica okręgu. Coraz bardziej popularną formą wręczania podarków są rzeczy otulone materiałem. Z niego również możesz zrobić rodzaj zabezpieczenia przed uszkodzeniem. Wtedy warto postawić na konwencję worka lub sakiewki, w której jest skarb.

Jak zapakować okrągły prezent, gdy brakuje czasu?

Czasami trudno jest znaleźć czas na wszystko. Prezenty oczekują do ostatniej chwili, aż znajdziesz dla nich miejsce w swoim harmonogramie dnia. Zdarza się, że jest to niemal dosłownie ostatni dzwonek. Wtedy z pomocą przychodzi niezawodna, uniwersalna i elegancka torba na prezenty. Sprawdza się doskonale w każdej sytuacji. To wyraz szacunku połączony z klasyczną elegancją. Jednocześnie takie akcesoria są dostępne w wielu wzorach i kolorach, więc łatwo znaleźć coś oryginalnego. W ten sposób decydujesz się na pewien kompromis, który w określonych warunkach jest najlepszym rozwiązaniem.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl