Jak zapakować koszulkę na prezent? Kreatywne pomysły na opakowanie

T-shirt z nadrukiem jest jednym z popularniejszych pomysłów na prezent. Nadaje się na dosłownie każdą okazję, co więcej, takim wyborem można zaimponować zarówno młodzieży, jak i koledze z pracy. Jak zapakować koszulkę na prezent, żeby wyglądała efektownie? Jest na to kilka podpowiedzi.

Pergamin, materiał lub dekoracyjna torba

Koszulka, podobnie jak inne tekstylia, to prezent, który trudno komuś wręczyć w idealnej formie. Musi być zwinięta, a włożona do opakowania zwykle stoczy się w jeden z jego rogów. Po wyjęciu często sprawia wrażenie, jakby była wygnieciona. Ubrania warto więc opakować szczególnie starannie. Jak zapakować koszulkę na prezent? Najczęściej opakowuje się ją pergaminem, który przybiera kształt złożonej w kostkę koszulki. Bywa, że wykorzystuje się kawałek materiału, który również można fantazyjnie zawinąć. Alternatywną metodą jest kupienie torby. W tym przypadku jednak nie uniknie się przemieszczania koszulki i zgniecenia jej w rogu torby.

Jak zapakować koszulkę na prezent w oryginalne opakowanie

Miłośnicy ręcznych robótek mogą się pokusić o samodzielne wykonanie opakowanie na t-shirt. Przydaje się klej lub inne spoiwo oraz grubszy papier. Można go zwinąć w tubę lub inny kształt, do którego włoży się prezent. Gotowe opakowanie zwykle dekoruje się wstążeczką. W ten sposób warto opakować prezent dla kogoś bliskiego lub małego dziecka. Najbardziej uniwersalny sposób pakowania tekstyliów to włożenie ich do pudełka. Metoda jest o tyle bezpieczna, że ułatwia również transport t-shirtu do domu solenizanta. Dla lepszego zabezpieczenia wnętrze dodaje się do niego jakiś neutralny wypełniacz.

Kolorowe pudełka na prezenty

Wiele prezentów można nabyć wraz z pudełkiem, które idealnie nadaje się na opakowanie upominku. Taka sytuacja nie dotyczy jednak tekstyliów. Jak zapakować koszulkę na prezent, jeśli w sklepie wręczono nam ją tylko w reklamówce? Z pomocą przychodzi sklep NC Pack. Można w nim nabyć estetyczne i trwałe pudełka w różnych rozmiarach. Ten sam motyw jest dostępny jako małe pudełeczko, jak również te bardziej pojemne. Wystarczy odpowiednio złożyć t-shirt i sprawdzić, jakiej wielkości opakowanie należy wybrać. Czy pudełko wymaga jeszcze dopracowania jako opakowanie na prezent? Raczej nie, choć można do niego dołączyć ozdobną wstążeczkę.

Przy wręczaniu prezentu liczy się nie tylko sam upominek, ale także sposób, w jaki został on przygotowany dla solenizanta. To dlatego warto pochylić się również nad estetycznym opakowaniem.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl