Producenci
Jak zapakować koszulę na prezent? Kreatywne pomysły i inspiracje

Koszula to jeden z bardziej praktycznych prezentów. Jeśli tylko znamy gust i rozmiar osoby, której chcemy ją kupić, warto sięgać po ten pomysł. Jak zapakować koszulę na prezent? Jest na to kilka sposobów.

Fabryczna precyzja składanych koszul

Koszula ze względu na to, że nie ma regularnego kształtu, jest pakowana dopiero po uprzednim złożeniu. W praktyce oznacza to, że podobnie jak większość tekstyliów nieco się zgniecie, zanim zostanie założona. Jak zapakować koszulę na prezent? Jeśli nie chcemy dokładać „naszych” zagnieceń, warto koszulę pakować w jej oryginalnym, sklepowym kształcie. Jest złożona fabrycznie, więc po rozpakowaniu z pewnością nie uda nam się uzyskać podobnego efektu. W takiej wersji koszulę można włożyć do ozdobnej torby papierowej z uchem. Torby tego typu – gładkie lub wzorzyste są do nabycia w sklepie NC Pack.

Ozdobne pudełko na prezent

Jak zapakować koszulę na prezent w nieskomplikowany sposób? Poza torbą można zdecydować się także na ozdobne pudełko. To efektowny element dekoracyjny, który warto czymś wypełnić. Wolną przestrzeń można przesypać kolorowymi papierkami lub pociętą bibułką. Gotowe pudełka to znaczka wygoda przy pakowaniu. Nie ma potrzeby dodatkowego oklejania ich powierzchni jak w przypadku zwykłych, kartonowych pudełek, na przykład po butach. Co więcej, estetycznie wykonane pudełko da się wykorzystać wielokrotnie. Całość można przewiązać ozdobną wstążką. Dla lepszej identyfikacji, np. pod choinką, warto pod nią włożyć karteczkę z imieniem obdarowywanego lub opisać wieko pudełka.

Jak zapakować koszulę na prezent dla przyjaciela?

Opakowanie prezentu najczęściej dopasowujemy do okoliczności. Elegancki prezent dla szefa będzie miał klasyczną oprawę, koszula, kupiona przyjacielowi nie musi mieć sztywnej oprawy. W tym drugim przypadku można puścić wodze fantazji. Koszulę opakowujemy kolorowym papierem, kawałkiem tapety lub materiału. Zabawnie będzie się prezentować włożona do zwykłej gazety lub papieru, skręconego po bokach jak cukierek. Jako dodatkowa dekoracja przydają się sznurki, ozdobne wstążki lub paski tkaniny, a nawet zawieszka z filcu. Osoby uzdolnione manualnie mogą zwykłe opakowanie prezentu zamienić w małe arcydzieło.

Charakterystyczny prostokąt, jaki tworzy oryginalnie zapakowana koszula, jest dość łatwy do opakowania. W zależności od naszego czasu i umiejętności można sięgać po gotowe rozwiązania lub pomysły bardziej kreatywne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl