Jak zapakować duży prezent? Najważniejsza jest kreatywność!

Prezenty to bardzo miły gest, który sprawia radość obdarowywanym. Zdarza się, że chcesz podarować komuś coś bardzo dużego. Co w takiej sytuacji zrobić? Jak zapakować duży prezent? Najlepszym pomocnikiem jest kreatywność. Zdecyduj się na najłatwiejsze metody. Podstawowym rozwiązaniem jest wykorzystanie kartonów lub pudełek. Regularne kształty i duży wybór rozmiarów pudeł są czymś od czego, możesz zacząć. 

Klasycznym rozwiązaniem jest zapakowanie prezentu w papier. Szeroka paleta wzorów i kolorów nadaje wyjątkowego charakteru wielu przedmiotom. Stylizacja papieru może być ciekawym nawiązaniem do okazji, albo mieć motyw humorystyczny.

Dobrym pomysłem na to, jak zapakować duży prezent jest tkanina. Tkaniny i materiały są dość tanie i z łatwością można dostosować je do dużych rozmiarów prezentu. Ich faktura i pochodzenie mogą nawiązywać do zawartości niespodzianki.

Jak zapakować duży prezent? Postaw na wskazówki

Niektóre prezenty mogą być zbyt duże, aby można było je zmieścić pod choinką lub przynieść do rodzinnego stołu pełnego gości. Wtedy ciekawym pomysłem jest zapakowanie jedynie wskazówki prowadzącej do prezentu. Małe i gustowne pudełko ozdobne, to doskonałe miejsce na tego rodzaju poszlakę. W ten sposób masz okazję uczestniczyć w niezwykłej przygodzie odkrywania właściwego podarunku.

Jak zapakować duży prezent w cukierek?

O wykorzystaniu papieru do zapakowania dużego prezentu już wspomnieliśmy. Tutaj można pokusić się o wykonanie formy w kształcie cukierka. Gdy Twój duży prezent ma nieregularne kształty, ten szybki sposób pakowania jest dobrym pomysłem. Do jego wykonania wystarczy papier, nożyczki, trochę cierpliwości i wstążka do zrobienia końcówek przypominających cukierek.

Jak zapakować duży prezent? Nie pakuj go!

Jeśli masz duży prezent, który wykracza poza wszelkie ramy, nie pakuj go. Gdy pewne rzeczy trudno ukryć dodaj im jedynie więcej elegancji. Popularne są czerwone wstążki lub kokardy. Często praktykowane przez salony samochodowe. Tego rodzaju dekoracja umieszczana jest na nowym modelu, który jest gotowy do odebrania. To najlepsze rozwiązanie także dla rowerów, quadów, fortepianów i innych przedmiotów o dużych gabarytach. Dlatego jeśli zastanawiasz się, jak zapakować duży prezent, pomyśl nad wieloma możliwościami. Wybierz z nich dostosowaną do swoich potrzeb i ciesz się radością z dawania prezentów, ponieważ każda okazja jest dobra do jej świętowania w gronie najbliższych i drobiazgów.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl