Duże pudełko na prezent, czyli jak pakować większe upominki

Kupując prezent, musimy zadbać o to, aby dobrze się prezentował. Większe niespodzianki raczej nie warto pakować w papier lub folię. Duże pudełko na prezent sprawdzi się o wiele bardziej, a dodatkowo ułatwi transport do konkretnego miejsca.

Duże pudełko na prezent w większym rozmiarze

Nie każdy prezent można schować do ozdobnej torebki. W przypadku nieco większej niespodzianki warto zaopatrzyć się w solidniejsze opakowanie. W tej roli świetnie sprawdzają się pudełka. Wykonane z solidnego kartonu chronią zawartość przed uszkodzeniem lub przesuwaniem się. W sklepie NC Pack można znaleźć całe serie pudełek, które są dostępne w różnych rozmiarach, także tych sporych. Jakie prezenty do nich pasują? Na pewno te, które są dość kruche, czyli szkło, porcelana lub butelka z alkoholem. Do pudełka warto kłaść także elementy delikatne, których nie widać pod papierem ozdobnym. Zbyt energicznie złapane mogą nie przetrwać w jednym kawałku.

Z wstążeczką lub bez

Estetyczne, kolorowe pudełko samo w sobie stanowi piękną dekorację. Jeśli jednak zależy nam, aby jego zawartość pozostała tajemnicą do odpowiedniego momentu, warto je dodatkowo zabezpieczyć. Wystarczy przewiązać całość ozdobną wstążkę, aby uniknąć sytuacji, kiedy wieczko pudełka nieopatrznie się zsunie. Duże pudełko na prezent warto także w całości opakować. Wystarczy duży arkusz ozdobnego papieru, jak również materiał. Pakowanie zaczyna się od dolnej części prezentu. Owijanie, drapowanie i wiązanie może stanowić dodatkową dekorację. Przy takim wariancie przydają się dodatkowe elementy spajające jak taśma klejąca. Całość warto przewiązać ozdobną wstążką.

Estetyka i elegancja

Duże pudełko na prezent to w zasadzie produkt wielofunkcyjny. Najczęściej stosuje się je do pakowania upominków, jednak gruby karton może mieć wiele zastosowań. Dość często staje się opakowaniem kolejnego prezentu i trafia w inne ręce. Bardziej praktyczni posiadacze pudełek przechowują w nich wiele lekkich przedmiotów. Począwszy od rodzinnych bibelotów, zdjęć po dekoracje, pamiątki z wakacji lub listy i pocztówki. Małe dzieci chętnie włożą do pudełka zabawki ze zwierzątkami, samochodziki lub ozdoby do włosów. Jeśli pudełka dostaną się w kreatywne ręce, mogą także zamienić się w dom dla lalek.

Trwałe i estetyczne pudełka nie muszą lądować we wnękach szaf. Są na tyle efektowne, że z powodzeniem można je trzymać w widocznym miejscu.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl