Do czego przydaje się pudełko organizer?

Mniejsze lub większe pudełka to idealne miejsce do przechowywania wielu przedmiotów. Dzięki nim łatwiej zaprowadzić prządek w bibelotach i usystematyzować domowe skarby. Pudełko organizer zwykle jest nieco większe, więc jego zastosowanie może być znacznie szersze. Jak można je wykorzystać?

Nie tylko do biura

Nowoczesne wnętrze domowe lub biurowe rządzi się zupełnie innymi prawami aranżacyjnymi niż kiedyś. Polega to między innymi na nadawaniu innego charakteru przedmiotom, które do tej pory budziły dość jednoznaczne konotacje. W takiej roli występuje pudełko organizer. Stworzone do biura, szybko przekroczyło jego progi, porządkując życie także w innych miejscach. Klasyczny organizer służy do przechowywania dokumentów. Jego wielkość jest dopasowana do rozmiaru kartek z drukarki oraz segregatorów. Potencjał tego elementu jest znacznie szerszy, dlatego warto zaopatrzyć się w organizery również do domu.

Użytkowo i designersko

Pudełko organizer to dekoracyjny karton, który może wiele pomieścić. Porządkuje przestrzeń z przedmiotów niewielkich, które łatwo zawieruszyć. Jest estetyczny, dlatego nie trzeba go chować pod łóżko. Ten praktyczny trend wykorzystywania pudełek szybko podchwycili dekoratorzy wnętrz. Szukając inspiracji do aranżacji pokojów, łatwo natknąć się na takie pomysły, w których wykorzystuje się jedno lub kilka pudełek typu organizer. Najczęściej lądują w nich drobne przedmioty, zabawki, zdjęcia, pamiątki. Solidniejsze pudełka mogą przechować kolekcję ołowianych żołnierzyków, przybory do majsterkowania lub kolekcję ulubionych płyt.

Pudełko organizer w różnych odsłonach

O tym, jak wykorzystać większe organizery, decyduje głównie wyobraźnia. W NC Pack nie brakuje pomysłów na efektowne pudełka, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Te sporej wielkości mogą znaleźć się w garderobie i służyć do przechowywania sezonowych dodatków jak czapki czy rękawiczki. Jeśli trafią do sypialni, warto poukładać w nie elementy bielizny. W łazience dzięki organizerowi łatwo przechowywać kosmetyki. W pokoju dziecięcym można do nich włożyć klocki, mniejsze zabawki, ulubione drobiazgi malucha. Pudełkowe organizery chętnie wykorzystają także panowie, którzy mają własny warsztat lub kącik do majsterkowania.

Pudełko organizer świetnie sprawdza się w każdej pracy, niekoniecznie biurowej. Można w nim przechowywać wszystkie swoje rzeczy, pisząc na wieczku, do kogo należą.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl