Do czego mogą Ci się przydać torebki papierowe? Małe rozwiązanie wielkich problemów

Pakowanie prezentów nigdy nie było prostą sprawą. Kolorowy papier, wstążki… można mieć z tym problem. Na szczęście, gdy pojawiły się papierowe torebki, pozornie małe zmartwienie przestało doskwierać. Dzięki torebkom można w prosty sposób zapakować i wręczyć uroczyście każdy prezent. Wystarczy jedynie dobrać odpowiedni do okoliczności rozmiar i nadruk. Ale czy prezenty to jedyne zastosowanie papierowych torebek?

Torebki okolicznościowe małe

Drobiazgi to najczęściej wręczany podarek. Świeczka, książka, perfumy lub kubek będą pięknie się prezentować, gdy włożysz je w piękną torebkę okolicznościową. Małe rozmiary tych produktów sprawiają, że nie musisz już męczyć się z zawijaniem papieru, co w przypadku drobnych przedmiotów jest dość skomplikowane. Większe gabaryty zmieszczą się do toreb o większym rozmiarze, a butelki do wina możesz wręczyć w specjalnie dedykowanym, wąskim i wysokim opakowaniom. Torebki posiadają różne okolicznościowe nadruki, co pozwoli Ci dopasować odpowiednie opakowanie do okazji.

Torebka wielorazowego użytku

Lubimy wręczać prezenty w torebkach, ale to też oznacza, że sami otrzymujemy w nich masę różnych rzeczy. Koszt zakupu takiego opakowania jest dość wysoki, szczególnie gdy weźmie się pod uwagę, że korzystasz z torebki przez chwilę. Dlatego warto dbać o swoje torby, przechowywać je i wypuszczać w świat, wraz z kolejnymi prezentami. Taki obrót torebkami okolicznościowymi, małymi i dużymi, od dawna już nikogo nie szokuje. Mówią o tym głośno działacze ruchów ekologicznych, zachęcając do tego rodzaju działania. W związku z tym, gdy już musisz kupić nową torebkę okolicznościową, lepiej wybieraj te uniwersalne, jednokolorowe lub o uniwersalnym wzorze. Tego rodzaju produkty łatwiej wypuścić z powrotem do ponownego użytku.

Drugie życie torebek

Często zastanawiasz się jak zapanować nad bałaganem, który opanował Twoje biuro. Nie ma nic złego, a to nawet postawa godna podziwu, korzystać z posiadanych pudełek i torebek okolicznościowych. Na małe drobiazgi będą idealne, mieszcząc pisaki, spinacze czy gumki-recepturki. W papierowe torebki możesz też zapakować swoją biżuterię lub kosmetyki do makijażu, które do tej pory leżały rozrzucone po szafkach i szufladach. Lubisz utrzymywać porządek w szufladzie ze skarpetami i rajstopami? Torebki pomogą i tutaj.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl